Bosch

Bosch
Bosh Arke Enerji Bosh Arke Enerji
Bosh Arke Enerji

Bosch, 1902 yılında buji patentini almasından bu yana araştırma ve geliştirmeye önemli yatırımlar yapmaktadır. Böylece daha az yakıt tüketimi, daha düşük emisyon gibi ihtiyaçları karşılayan ürün yelpazesi sunabilmektedir. Yenilikçi teknolojisi sayesinde lider otomobil üreticilerinin neredeyse hepsi buji tedarikçisi olarak Bosch'u tercih etmektedir.

Yeni materyaller: Platin, iridyum veya rodyum gibi yüksek nitelikli alaşımlar, bujilerdeki aşınmayı önlemede etkili olmaktadır. Uzun buji geometrisi, ateşleme kıvılcımlarının yanma odası bölgesinde hassas biçimde konumlandırılmasını garanti eder.

Teknik özellikleri bakımından bujiler, ilgili motorun taleplerine göre optimum biçimde tasarlanmıştır. Bosch bujileri güvenilir marş ve yüksek motor performansı sağlar. Buna ek olarak düşük emisyon ve korozyona karşı etkili koruma sunarlar. Bosch bujileri yalnızca karayolu trafiğinde değil, denizde, endüstride ve kırsal alanda da başarıyla kullanılmaktadır. Teknelerde, ısı ve enerji santrallerinde, Bosch bujileri birinci sınıf kalitesiyle farkını ortaya koymaktadır.