Solibro

Solibro
Solibro

35 yıllık Ar-Ge ve 10 yıllık üretim tecrübesine sahip olan Solibro’nun, Bakır-İndiyum-Galyum ve Selenyum (CIGS) katmanlarından oluşan ince film panellerinin birleşik buharlaşma teknolojisinin temel özellikleri; aşağıdan yukarıya buharlaşma, çok noktalı kaynak sistemi ile kaynaklar ve yüzeyler arasındaki nispeten büyük mesafedir. CIGS panellerinin fonksiyonel film kaplaması, farklı özel cihazlarla tamamlanır. Seri üretimin sağladığı avantajla; sağlam performans, mükemmel güvenilirlik, yüksek üretim, uygun bakım, yüksek emre amadelik ve gelecekteki verimlilik ve teknoloji geliştirme esnekliğini içinde barındırır.

Solibro’nun Şubat 2018’de Dünya Rekoru kıran  CIGS teknolojisinin üretime  entegrasyonu sayesinde ,Solibro modülleri % 16,5'e varan verim ile türlerinin en verimli ürünleri arasında yerlerini almışlardır. %17,52 verimlilikte [toplam alan] mevcut dünya rekoru bir kez daha SolibroGmbH'nin CIGS teknolojisi alanında girişimci olduğunu ve “Made in Germany”ürünleriyle rakiplerinin çok önünde olduğunu kanıtlıyor.

VERİM

% 16,5 

GÜÇ POTANSİYELİ

150 Wp

BOYUT

1190*789,5*7,3 (mm)

AĞIRLIK

16,5 (kg)

ÜST YÜZEY CAMI

4 mm (temperli sertleştirilmiş yansıma önleyici cam)

ARKA YÜZEY CAMI

3 mm kayar cam

ÇERÇEVE

Yok( isteğe bağlı olarak temin edilebilir.)

SOLİBRO PANELİN AVANTAJLARI

* Özellikle sıcak bölgelerde -0.32 / K düşük sıcaklık katsayısı sayesinde müşterilerimiz için % 12.5 daha fazla verim imkanı sunmakta

* Özel hücre tasarımı sayesinde  kısmi gölgeleme koşullarında stabil verimler elde edilmektedir.

* Gelişmiş görsel uygulamalar için tek tip siyah görünüm

* Almanya'da Yapılan Güvenilirlik

Teknik dökümanlar ve ürün sertfikaları için SOLİBRO bağlatıyı ziyaret ediniz.